DJ SoNBeLa FuN CLuP ArabeskRap 2012 Arabesk rap Style Son Bela MeGaRaP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DJ SoNBeLa FuN CLuP ArabeskRap 2012 Arabesk rap Style Son Bela MeGaRaP

Dj SoNBeLa FuN CLuP 2012 Arabesk Rapler & Beatlar

2 posters

Dj SoNBeLa Röportaj 27:01:2010 W

34SuSKuN
    Admin

Dj SoNBeLa Röportaj 27:01:2010 W Empty Dj SoNBeLa Röportaj 27:01:2010 W

Mesaj  34SuSKuN Çarş. Ocak 27, 2010 9:03 pm

DjSoNBeLa.Tk Admini: Öncelikle adına açtığımız fan clube destegin için teşekkür ederiz.

Dj SoNBeLa:Ben Teşekkür Ederim Böyle Birsey Düşündüğünüz İçin Neden Adıma Acma Gereği Duyduğunuzu Merak Ettim Dogrusu?

DjSoNBeLa.Tk Admini: Sana destek için diyebilirim. Kendinizi tanıtırmsın

Dj SoNBeLa:Adım Burak Soyİsim Verme Gereği Duymuyorum Ama (T) İle Başlıyor.
    10:06:1988 İstanbul Eyüp Doğumluyum
    12 Senedir Genelde Edirnede Yaşıyorum Edirne Lisesi Mezunuyum Yeterli mi?

DjSoNBeLa.Tk Admini:Tabiî ki. Bu işe nasıl basladın neden arabeskrap neden melankolia?
    Hem djsiniz remix neden yapmıyorsunuz?

Dj SoNBeLa:Yaşadıgımız Hayat Kesinlikle Gülünecek Eğlenilecek Bir Hayat Değil Bence
    Hep Acı Hep Keder Dolu Bir Hayatım Var Şimdi Kalkıpta Underground Yapmak Mantıklı Olmaz Remixte Bence Aynı Derdi Olan İnsan Nasıl Güncel Tekno Mix Remix Vs Yapsın Dinlesin
    Yıllar Önce Cartel Grubu Ve Sonrası Erci-e İle Raple Tanıtsım Diyebilirim Ve Sonrasında Azrail Familia Ve Dj Akman İle Bu Tarz Hoşuma Gitti Hep Bu Tarzda Rap Okumak İstedim Başlarda UnderGround ile Başladım ZehirRapci İle 2006/2007 Yıllarında Diyarbakırlı Kardeşim Barışa Under Beat Yapıyordum Sonra Bu Arada Da zaten Arabeskrapcileri destekler dinliyordum 2007de Mc Burak Ve Mc Kursun İle Tanıstık Ft Attık Sonra Mc Tolga Derken 2007 sonunda Trakyayer6 Grubunu Kurduk.

DjSoNBeLa.Tk Admini: Trakyeyer6 grubunuz ne oldu?

Dj SoNBeLa:Biliyorsunuz O dönem remixte yapıyordum ki clup djligi yapıyordum Cünkü
    Bir Portalda Sahıs Maili geldi Mc Vural Dı Destekleyin Trakyalı vs Şeklinde Mesajla
    Cvrem Oldugu İçin Destek Olabilirim Diye Düşündüm Contackt Kurduk
    Beraber Çalışmayı Uygun Gördük İsim Onundu Trakyayer6

DjSoNBeLa.Tk Admini:Grup dagıldımı?Neden?

Dj SoNBeLa:Aslında Dagılmadı Kişisel Olarak Ceşitli Şekillerde Trakyayer6 Olarak Takılıyoruz Dagılmasının Nedeni Kıskanclık Cekememezlik Bazı Arkadaslar Benim Beatlerime Okumayıp Free Beate Okuyor Adımı Geciyor Yada Gecmiyordu AMA OKUYACAM Diyerek Beatleri Alıyordu Ayrılma Gereği Duydum
    Aramızda Suanda Sorun Yok. Kendisi Askerdeydi Geldi.

DjSoNBeLa.Tk Admini:Yeniden gurubunuz kurulacak galiba ileriye dönük çalışmalarınız var mı neler?

Dj SoNBeLa:Grup Yeniden Kurulabilir Aynı İsimle Trakyalı Bircok Rapci Bunu İstiyor Ama kapasiteme Uygununu Pek Bulamıyorum Zaten Şu An Ücretli Ft Atıyoum Yada Beat & SÖZ Satıyorum
    Pek Zaman Kalmıyor Kişisel Adıma Yada Yükseliş İçin Track Cıkartmaya Vaktim

DjSoNBeLa.Tk Admini:İleride ne gibi çalısmaların var kimlerle calışmayı düşünüyorsun?

Dj SoNBeLa:Çok Önemli Ve Degerli Çalışmalarım Olacagına İnanıyorum Slow Rap adına Müzikal Ekibi Kurup Melodiler Bestelemeyi Düşünüyorum Mesela Degerli Arkadasım “ Melda Hanım” “ORHAN ÖLMEZ – DÖNMEZ OLSUN” Parcasında Keman Çalan Kişi Sonra “Özge”Arkadasım
    “Özge – Güldür Yüzümü” Bende Org calabiliyorum Beraber İleriye Dönük Adımlar Atımayı Planlıyoruz Ama Her şey Kısmet Umarım Beklediklerimiz Gercek Olur

Arabeskrap’E Gelince Suanda 2 Çalısma Planlıyorum Onumuzdeki Ay Kesin Cıkması Planlanıyor Sözleri Bitti Zaten Fear Style Ukala Okuyacak
    Onun Dışında Kesin Olmayan Ama Atılması Düşünülen Ft İsimleri Tehdit En Basta Sonra Nhakan Ve Surpriz İsimler Var

DjSoNBeLa.Tk Admini:Özel hayatınız hakkında konusurmusunz?

Dj SoNBeLa:Özel Hayat )) Ah Sevgilim Var Çok Sevgidim Yıllardır Tanıdıgım
    Ama Bu Sonbela.tk Z.defteri Yüzünden Hep Kavga Ediyoruz. Beni Dinleyen Dinlesin Desteklesin Övsün Ama Birtek Bu Tarz Mesajlar Yazmasın İleriye Dönük Düşünüyoruz Ve Ayrılma Gibi Niyetimiz Ancak Mezarda Olur.

DjSoNBeLa.Tk Admini:İş hayatınız mesleginiz askerlik?

Dj SoNBeLa:İş Hayatıma Gelince Çeşitli İşlerde Çalışıyorum Patronluk Yapanları Sevmem
    Ve Oyle İnsanların Yanında Çalısamam çünkü diktatör biriyim Ne İş Yaptıgımı Sormayın Yakın Cevrem Dışında Kimse Bilmiyor Ama Asıl Meslegim Bilgisayar Yazılım/Donanım
    Erteletim Tabiî ki 2 Sene Önce Gidecektim Ama Su Anda Bir Aksilik Çıkmazsa Mayısta Vatani Görevimi Yapmaya Gidecegim

DjSoNBeLa.Tk Admini:Ücretli ft. beat hakkında bilgi bu işi neden yapıyorsun?

Dj SoNBeLa:Tabiî ki Para Kazanma Amaclı Degil Ücretli Ft Bircok Kişi Atıyor Ve Hak Veriyorum Kısmen Bir Cok Rapper Var Kaliteli Amatör Diye Düşündüğüm ama belli bir Hit’i Belli Bir Dinleyicisi ve Geçmişi Olmayana Profesyonel Denmez Bence. Parası Olan Kaliteli Kendini Tanıtmak Amacı İle Ücretli Ft Atmasını Öneririm HattaÜcretli Beat’e Gelince Ücretli Beat He Kaliteli Amatörün Kalitesini Arttıracagına İnanıyorum Ve Söz Yazamayan Onlarca Rapperda Var Hepsi Gerekli Bence

DjSoNBeLa.Tk Admini:En çok beğendigin rpper?

Dj SoNBeLa:Mc Serkan, Qarizma Slow:Mc Karakule Aytan

DjSoNBeLa.Tk Admini:Fanlarınıza sylemek itediğiniz vr mı?

Dj SoNBeLa:Teşekkür edeiyorum Destekleri İçin Hepsini Çok Seviyorum Kendilerine Dikkat Etsin İyi Baksınlar Desteklemeye Devam Ederlerse Beni Mutlu Ederler Amacım Her Gün Track Cıkartıp Alemi Bozmak Degil En İyisini Yapmak Bunuda Ekliyorum.

DjSoNBeLa.Tk Admini:Teşekkürler WWW.DJSONBELA.TK ‘DA Görmek isteriz en kısa zamanda. Katkı ve tanıtımların için teşekkürler.

Dj SoNBeLa:Aslında Siz Katkı Saglıyorsunuz Bana Bu Sayede Ben Teşekkür Ederim Hayatınızda Başarılar dilerim Allaha Emanet Olsun Herkes

Kaynak belirtildigi sürece yayınlanması serbesttir...
    www.djsonbela.tk
    yalnizrapci
    yalnizrapci
    YENİ FAN
    YENİ FAN

Dj SoNBeLa Röportaj 27:01:2010 W Empty Geri: Dj SoNBeLa Röportaj 27:01:2010 W

Mesaj  yalnizrapci C.tesi Şub. 20, 2010 7:16 pm

teşekkürler vallah

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 2:47 am